www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 4 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. logisztikai üzletága 1239 Budapest, Ócsai út 5. számú telephelyére

munkatársat keres, éjszakai műszakba és részmunkaidőbe.

Fő feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Áru átvétele, kiadása
  • Áru-összekészítés, komissiózás

Amit ajánlunk:

  • Biztos kereset (alapbér, étkezési hozzájárulás, utazási térítés, baleset és életbiztosítás)
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Lendületes csapat
  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Raktározásban, targoncavezetésben szerzett gyakorlat

A munkaidő hétfőtől péntekig, 20:00-02:30-ig tart.

A pályázatokat a Lapker HR Igazgatóság részére kérjük eljuttatni a lenti elérhetőségek egyikén.
Postai cím: 1097 Budapest Táblás u. 32.
Tel: +36 30 512 58 27

Helyek XXIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű