www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1174601

Azonnali kezdéssel munkavállalókat keresünk, egészségügyi termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk megbízásából, az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Raktári gépi (esetenként kézi) anyagmozgatás
  • Áru mozgatása, anyag ki- és betárolás
  • Anyagmozgatás gazdasági egységen belül
  • Készlet-ellenőrzésben való részvétel

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Érvényes targonca vezetői jogosítvány
  • OKJ-s bizonyítvány
  • Microsoft Excel ismeret
  • Raktári gyakorlat

Juttatások:
  • Megemelkedett havibér
  • Cafetéria már az első hónaptól
  • Teljesítmény bónusz
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Biztos munkahely

Előnyök:
  • Nagyfokú magas emelésű-oldalvillás targoncakezelői gyakorlat

  • Küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648

Munkavégzés helye:
  • Tata