www.cvonline.hu

Targoncavezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1161741
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TARGONCAVEZETŐ

Megbízónk:

Partnercégünk 197 országban működik szerte a világban és több mint 340 000 alkalmazottat foglalkoztatnak, és milliónyi embernek nyújtanak önfeledt pillanatokat termékeik által. Naponta több mint egy milliárd adag terméket fogyasztanak el , a csoki imádok világszerte a termékeikből. A Vállalat ma a világ vezető élelmiszeripari, táplálkozás, egészség és életmód területén vezető helyet tölt be. Nagy hangsúlyt helyez arra, hogy vásárlóinak mindig a legjobb minőségű élelmiszereket biztosítsa.

Elengedhetetlenül fontos számukra az emberközeliség és az alapvető értékek tisztelete, ezért munkatársaik számára családias és tiszta környezetet biztosítsanak a gyártási folyamatok közben.

Munkavégzés helye:

Szerencs, Borsod-Abaúj-Zemplén

Amire garantáltan számíthatsz:

  • egy stabil munkahelyre
  • biztos kereseti lehetőségre
  • béren kívüli juttatásra
  • utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
  • munkakezdés időpontja eltérő
  • kellemes, igényes, tiszta munkahelyi környezetre
  • családias munkahelyi légkörre

Főbb feladataid lesznek:

- alapanyagok kiszállítása a gyártósorra
- elkészült termékek palettázása, raktári sorra emelése
- késztermékek kiszállításra való elkészítése és rakodása

Amit Tőled elvárunk:

  • minimum szakmunkás végzettség
  • érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány megléte (3312/3324)
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • folyamatos koncentrációs képesség
  • megbízhatóság

Az állás BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT jelent:

  • hasonló munkakörben, termelési területen szerzett tapasztalat
  • nehézgépkezelői jogosítvány (Demag)

Személyesen: Get Work Trend Kft. 4900 szerencs, rákóczi út 114.

Önéletrajzát a hirdetésben megadott e-mail címre várjuk!

V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Szerencs