www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

Procter & Gamble HYGINETT Kft.

Hozzáadva: 2016.11.21.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1098294

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

 FELADATOK:

  • targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
  • a munkaterület tisztán tartása,
  • vonalkód leolvasó rendszer, kézi szkenner használata.

MT VÁRUNK:

  • OKJ-s targoncakezelői bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány (3324 vezetőüléses vagy 3332 elektromos targoncák kategória),
  • elektromos, magas emelésű targoncavezetői tapasztalat,
  • folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzés,
  • számítógép felhasználó szintű ismerete (Office programok),
  • lendületes, dinamikus és önálló munkavégzés.

MIT AJÁNLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Csömör

Szakmai önéletrajzokat várjuk a pozíció megnevezésével a lenti e-mail címen.