www.cvonline.hu
Targoncavezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.25.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1094246
lejárt

Autóipari megbízónk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok targonca segítségével
  • Az áru szakszerű bevételezése, elhelyezése
  • Kézi anyagmozgatás (4-20 kg)
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Targoncavezető engedély (3324, 3312 vagy 3332)
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú lehetőség
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer az alapbéren felül
  • Bejárási költségtérítés

Egyéb:

  • 3 műszakos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.