www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 45 napja lejárt

Ügyfelünk a DHL Supply Chain Kft. üllői telephelyére keres

Targoncavezető munkatársat

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok
  • Áru összekészítése és adminisztrációja
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Középfokú iskolai végzettsé
  • Új típusú OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix bér
  • Műszakpótlék
  • Utazási költségtérítés
  • Egyéb juttatások
  • Ingyenes céges busz

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Céges busz: Csemő, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Csévharaszt, Vasad, Monor irányából
  • Műszakrend: Két műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. További részletekért hívjon minket a +36 20 310 1714-es telefonszámon.

Helyek Pest
Kategória Egyéb