www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1087514

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Azonnali munkakezdés
Feladatok:
  • Beérkező áru elhelyezése a raktárban
  • Rakodási, komissiózási, csomagolási feladatok ellátása
  • Munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • OKJ-s könnyűgépkezelői engedélyek

Juttatások:
  • Céges buszjárat Budapestről és számos vidéki településről,
  • Munkaruha, munkavédelmi bakancs
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék

Előnyök:
  • Magas emelésű targoncával végzett munkatapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció pontos megjelölésével, vagy érdeklődjön a +36 20 500 9889-as telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest