www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1084121
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal Budapestre, vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk Targoncavezető munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Zárt térben, elektromos targoncával és békával történő anyagmozgatás
  • Anyagnyilvántartás számítógépen
  • Anyagmozgatási és komissiózási tevékenység ellátása
  • A gyártáshoz szükséges anyagok mozgatása, kész termékek átrakása, fóliázása pántolása, szállítása
  • Számítógép vezérlésű gépek kezelése, az elvégzett tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

  • OKJ-s Targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Többműszakos munkarend vállalása ( 06-14, 14-22 )

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások (Sodexo utalvány, SZÉP kártya, Egészségpénztári kártya)
  • A munakviszony határozatlan időre szó
  • Műszakpótlék 18:00-06:00 30%, 183 nap után délután 40%

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!