www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Az állásajánlat lejárt.

A Boschung EJT Kft. 2007 nyarán alakult, 100 %-os svájci tulajdonban - Boschung Holding AG - lévő gépgyártó cég Dévaványán.
Az üzem olyan speciális úttisztító gépek és adaptereinek gyártására rendezkedett be, amelyeket a svájci anyavállalat, vagy annak egyéb leányvállalatai is előállítanak.
A késztermékek teljes mennyisége külföldi kiszállításra kerül. A leggyakoribb export-országok közé tartozik Svájc és Németország, de az Európai Unió más országaiba, valamint alkalmanként más kelet-európai országokba is történik szállítás.

Betöltendő pozíció:

Elvárások:

  • Min. 2 éves targoncavezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes targonca kezelői engedély (3324-es kat. munkagépekre)
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Feladatok:

  • Anyagmozgatás a gyár területén
  • A kiszállításra kerülő alkatrészek/anyagok összeállítása, csomagolása

Előny:

  • Érvényes darukezelői engedély (alulvezérelt híd daru)
  • Érvényes targonca kezelői engedély 3312-es kat. munkagépekre

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Megállapodás szerinti bérezés

KÉPZÉSI LEHETŐSÉG

Amennyiben Ön már rendelkezik Könnyűgépkezelői/Nehézgépkezelői képesítéssel és Orvosi alkalmasságival, úgy egyeztetés után Cégünk átvállalja a Targoncavezető képzés költségeit tanulmányi szerződés keretein belül.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével a lenti e-mail címre küldheti.

Boschung EJT Kft.
5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Munkavégzés helye Dévaványa
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Dévaványa, Csongrád, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok