www.cvonline.hu
Targoncavezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.07.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1080149
lejárt

Miskolci partnercégünkhöz keresünk munkatársat Targoncavezető munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Targoncavezetés
  • Palackok kézzel és targoncával történő mozgatása
  • Címkézés
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai képzések
  • Bejárás támogatása, cafetéria, műszakpótlék
  • Családias légkör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.