www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 169 napja lejárt

A Pentafrost Élelmiszeripari Kft Vasmegyeri (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye) telephelyére

munkatársat keres

Feladatok:

  • Anyagmozgatás gázüzemű targoncával hűtőraktárban
  • A raktározott áru 4 magasba stócolása
  • Kamionok le-és felrakodása
  • Raktározott termékek biztonságos mozgatása homlokvillás, vezetőüléses targoncával

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Könnyűgépkezelő, targonca vezetői engedély (Csak az érvényes jogosítvánnyal és OKJ bizonyítvánnyal rendelkezők jelentkezzenek)
  • Élelmiszeripari gyakorlat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: Balogh Attila 06/30-983-9317

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő