www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

  • A hirdetés 353 napja lejárt

A Trans-Sped Trint Kft.

munkatársakat keres
tatabányai telephelyére.

Fő feladatok:

  • a raktárba érkező anyagok szakszerű átvétele, betárolása
  • a raktárból kivételezendő anyagok szakszerű kikészítése, kiadása
  • gépi rakodás villástargoncával

Elvárások:

  • szakirányú OKJ bizonyítvány
  • NKH hatósági targonca jogosítvány (vezetőüléses és gyalogkíséretű)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási rendszer
  • új raktárcsarnok, minőségi munkakörülmények
  • megbízható, stabil, biztos hátterű cég

Munkavégzés helye: Tatabánya

Jelentkezési határidő: 2016.10.05
Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Helyek Tatabánya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő