www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1078853

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Áruk, göngyölegek elhelyezése, komissiózása
  • Csomagoló anyagok kezelése és egyéb raktári feladatok ellátása
  • Leltározásban van részvétel
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások:
  • Alapfokú iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői engedély
  • Műszakos (délelőtt és délután), folyamatos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát a fenti e-mail címünkre.

Egyéb információk:
Munkaidő: folyamatos 2 műszak Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület