www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 148 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég 3 műszakos munkarendbe

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő áru raktározása, bejövő áru tehergépkocsiról lerakodása
  • Beérkező üres göngyöleg átvétele, lerakodása, bejövő áru raktározása
  • Kiszállítandó áru etikettezése, szállításra előkészítése
  • Kimenő áru tehergépkocsira rakodása
  • Kiszállítási, beszállítási okmányok kezelése
  • Beérkező üres göngyöleg átvétele, lerakodása
  • Társosztályok anyagmozgatásának elvégzése (gép-, gyártósor-, szerszámszállítás)
  • Hulladékszállításban való részvétel
  • Leltárban való részvétel

Követelmények:

  • OKJ bizonyítvány 3312, 3324 gépcsoportra

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő