www.cvonline.hu

targoncavezető

Munkavégzés helye: Külföld
Magyarország

Munkavégzés helye: Dachau, Burgheim

Munkakezdés: azonnal

Targoncavezető

Az Ön feladatai

·   front villás targonca magabiztos kezelése, vezetése

·   tapasztalat, rutin a front villás targonca kezelését illetően

Amit Öntől várunk:

·   Kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)

·   Szakmai tapasztalat

·   Saját autó előny

Ajánlatunk:

·   bérezés: 9,80-10,00 euró bruttó órabér, + 5 euró kiegészítő pénz (Auslöse)

·   szállást a munkáltató szervezi, a munkavállaló fizeti

·   túlórázási lehetőség

·   munkaszerződés

·   német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

·   szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?