www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1061634

Elektronikai és elektromechanikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Elektronikai alkatrészek mozgatása
  • Anyagok raktári ki- és betárolása
  • Anyagok összekészítése, rendszerbe vétele
  • Szállító járművek fel- és lepakolása

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • 3 műszakos állómunka vállalása
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatás
  • 100%-os útiköltség térítés

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek kérjük, küldje el önéletrajzát. Érdeklődni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, hétfőtől-péntekig 8-16 óra között.

Munkavégzés helye:
  • Győr