www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Frissítve 168 napja

Partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező termékek minőségi, mennyiségi átvétele,
  • Komissiózás, targoncavezetés,
  • Raktári rend fenntartása.

Elvárások:

  • Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély,
  • Legalább 1 éves tapasztalat,
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a +36 20 284 4461-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Magyarország