www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

  • A hirdetés 263 napja lejárt

Két műszakos

munkakör betöltésére felvételt hirdetünk.

Kiemelt, garantált, átlagon felüli fizetés!

Feltétel: legalább 6 hónapos szakmai gyakorlat, targoncakezelői jogosítvány

Munkavégzés helye: Budaörs

érdeklődni lehet: 0036-30-683-2259

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
CNC gépkezelő

ProCAM Műszaki és Fejlesztő Kft.

CNC gépkezelő AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK: ...
Nagytarcsa

Hegesztő (CO)

WAQ Service Kft.

A WAQ Service Kft. 100%-os magyar tulajdonú i...
Pest, Budapest, Győr-Moson-Sopron

Betanított munkás

Cégnév elrejtése

Könnyű fizikai munkára keres Budapest, Veszpr...
Budapest, Pest, Veszprém, Szombathely, Sopron