www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.27.
Hirdetés azonosító: 1053801

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Az áruk, göngyölegek összekészítése, komissiózása és járatra kiadása hűtött raktárban
  • Targoncavezetői feladatok ellátása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Leltározásban való részvétel
  • A munkaterület rendben, tisztán tartása, a raktári rend betartása

Elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői engedély
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Stabil vállalati környezet

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre:

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: folyamatos 3 műszak Munkavégzés helye: Budapest, 23. kerület