www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1050148

Vegyipari szegmensben működő nemzetközi vállalat csapata bővítéséhez miskolci csapatába munkatársat keres.
Feladatok:

  • Kézi anyagmozgatás,
  • targoncavezetés,
  • gázpalackok töltése (képzés és betanítás után)

Elvárások:
  • targoncavezetői engedély, aktív jogosítvány,
  • műszaki beállítottság,
  • tanulási hajlandóság,
  • önállóság, pontosság, precizitás, megbízhatóság

Juttatások:
  • Hosszútávú stabil, munkalehetőség.
  • 2 műszakos munkarend (hétfőtől-péntekig)
  • versenyképes bérezés.

  • Amennyiben megfelel ezen elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc