www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 219 napja lejárt

A ClearWater Kft. teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel munkatársat keres

Targoncavezető munkakörbe

Dunakeszi székhelyére.

Olyan munkatársat keresünk, aki egy tettre kész csapat tagjaként a ClearWater Kft. gyártási, raktározási tevékenységét a targoncavezetői feladatok ellátásával támogatni tudja.

Főbb feladatok:

  • Általános anyagmozgatás targoncával
  • A cég gyártó gépsorának kiszolgálása
  • Raktározási tevékenység segítése
  • Leltározásban való aktív közreműködés
  • Raktári adminisztráció elvégzése, raktári rend fenntartása

Elvárásaink:

  • Új OKJ-s targonca vezetői engedély
  • Középfokú végzettség
  • Munkavégzés két műszakban (3:30-12:00-ig, 12:00-20:30-ig )
  • Jó fizikai erőnlét
  • Raktározási tapasztalat
  • Büntetlen előélet erkölcsi bizonyítvánnyal történő igazolása

Előnynek tekintjük:

  • Munkavégzés helyéhez közeli lakóhely
  • C kategóriás vezetői engedély

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Amit kínálunk:

  • Biztos jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Változatos munka egy jó csapatban

Amennyiben megfelel elvárásainknak, kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igénye és a legkorábbi munkába állás időpontjának megadásával.
Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat kizárólag e-mailen, az alábbi e-mail címre várjuk legkésőbb 2016. június 10-ig. Az e-mail tárgyában kérjük megjelölni „targoncavezető”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő