www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1048480

Dunakeszi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Árumozgatói feladatok ellátása
  • Be- és kitárolásban való aktív részvétel
  • Kimenő áru mennyiségi és minőségi ellenőrzése

Elvárások:
  • Logisztikában/raktározásban szerzett tapasztalat
  • Vezetőüléses(3324) targoncavezetésben szerzett minimum fél éves tapasztalat
  • Gyors és pontos munkavégzés,
  • Büntetlen előélet

Juttatások:
  • Nettó 1000 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Céges busz

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Dunakeszi

Egyéb információk:
Munkaidő: több műszakos munkarend Munkavégzés helye: Dunakeszi

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest