www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 1047723

Multinacionális vegyipari gyártó partnerünk részére keresünk munkakörbe munkatársakat sajóbábonyi munkahelyre!
Feladatok:

  • Raktározási feladatok ellátása,
  • Érkező áruk betárolása,
  • Termékek kiszállításához szükséges okmányok elkészítése,
  • Áru összekészítése rendelés alapján.

Elvárások:
  • Ülő, álló és vezetőüléses targoncára meglévő végzettség (3324,3313,3312 számú OKJ-s bizonyítvány)
  • Aktív targoncavezetői jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség.

  • Amennyiben megfelel mindezen kritériumoknak kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Sajóbábony