www.cvonline.hu

Targoncavezető Hozzáadva: 2016.09.10.

Magyarországi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel a következő pozícióra: Szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:
  • Kamionok le-és felrakodása
  • Raktározott termékek biztonságos mozgatása homlokvillás, vezetőüléses targoncával

Elvárások:
  • Könnyűgépkezelő, targonca vezetői engedély (Csak az érvényes jogosítvánnyal és OKJ bizonyítvánnyal rendelkezők jelentkezzenek)
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 150 000 Forint+ caffeteria/ hó + Bónusz
  • Túlóra lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes szállás, ingyenes autóbuszjáratok
  • Hazautazás térítése
  • Munkavégzés hely: Győr és vonzáskörzete

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.