www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1037963

Logisztikai partnercégünk részére keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Anyagmozgatás a raktár területén belül
  • Anyag-összekészítés, komissiózás
  • Készlet ellenőrzése feladatok ellátása

Elvárások:
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás támogatás

Előnyök:
  • Légi raktárban szerzett tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Egyéb információk:
Munkaidő: H-P 3 műszak (7:00-15:25, 9:00-17:25, 11:00-19:25)

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest