www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió: Budapest
Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.04.16.
Hirdetés azonosító: 1028114

Rutinnal rendelkező targoncavezetőket keresünk üllői partnerünk logisztikai raktárába azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- anyagmozgatás vezetőállásos targoncával
- áru ki- és betárazása
- kamionok le- és megrakodása
- áru-összekészítés, komissiózás
- csomagolás, fóliázás
- leltárazás
- raktári rend fenntartása

Elvárások:

- 8 általános iskolai végzettség
- raktározásban, targoncavezetésben szerzett gyakorlat
- érvényes targoncavezetői jogosítvány (sárga kiskönyv) vezetőállásos géptípusokra
- Könnyűgépkezelő vagy Targoncavezető OKJ bizonyítvány
- jó munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság
- önálló munkavégzés
- büntetlen előélet

ELŐNY:
- magasemelős targoncán szerzett rutin
- gyalogkíséretű és vezetőállásos géptípusokra érvényes jogosítvány

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő vállalatnál
- 7. hónaptól magasabb alapbér és béren kívüli juttatások
- munkába járás támogatása
- azonnali kezdési lehetőség

Céges autóbusz elérhető az alábbi útvonalon:
Cegléd - Ceglédbercel - Albertirsa - Pilis - Nyáregyháza - Monorierdő - Csévharaszt - Vasad - Monor - Üllő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján