www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.06.
Hirdetés azonosító: 1028071

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelő vállalata, Targoncavezetőt keres a Budapest III. kerület Solymárvölgyben található téglagyárába.

Feladatok:

- Késztermékek, raklapok mozgatása
- Csomagolásuk és dokumentációjuk, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
- A gyárudvar rendjének fenntartása, ellenőrzése, tisztán tartása
- Kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások:

- Targoncavezetői jogosítvány (6 tonnás targoncára)
- Targoncavezetői gyakorlat
- Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
- Rugalmasság

előnyt jelent
- Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Lakatos szakirányú végzettség, gyakorlat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások (cafeteria)
- Stabilitás
- Hosszú távú munkalehetőség
- Előrelépési lehetőség
- Barátságos munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát tartalmazó pályázatát „Solymár targoncavezető” megnevezéssel a E-mail cím megjelenítése

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a