www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 534 napja lejárt

A Well Pack s.r.o. nemzetközi nagyvállalat keres németországi,

hannoveri üzemébe, azonnali kezdéssel

munkakörbe.

Munkára vonatkozó információk/ Juttatások:

  • Hannoveri ládamosó üzemben targoncavezetői munkakör betöltése: targonca kezelése, termékek fizikai mozgatása és betárolása
  • Jelenleg elektromos meghajtású dupla villás targoncákat használunk és a munka nagy részében (60%) hátrafelé közlekedve történik a vezetés
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, heti váltott műszakban
  • Munkaviszony: munkavégzés német bejelentéssel történik a németországi munkajognak megfelelően
  • Fizetés, juttatások: 8,5 euró / óra kezdő bruttó fizetés
  • Munkakezdés várható ideje: 2016. április eleje
  • Szállást megszervezzük és biztosítjuk
  • A ládamosó üzemről készített bemutató kisfilmünket a következő linkre kattintva tekintheti meg:
    Link megjelenítése
    " target="_blank">Link megjelenítése
    (A film a bécsi üzemünkben készült, a hannoveri egy modernebb üzem január 1-jén indult.)

Elvárások:

  • Német alap társalgási nyelvtudás
  • Targoncakezelő bizonyítvány (németországi honosítást intézzük, ha szükséges)
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat
  • Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
  • Dolgozni akarás
  • Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
  • Monotonitás-tűrés

Előny:

  • Német középfokú, angol, orosz alapfokú nyelvtudás
  • Jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Németország, Hannover (Langenhagen)

További információ a cégről:

Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.