www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 162 napja lejárt

Rendelkezik targoncavezetői engedéllyel? Otthonosan mozog a raktározásban?
Keressük leendő munkatársunkat Magyarország egyik vezető, folyamatosan bővülő diszkontláncához az alábbi pozícióba:

(BUD392)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • Targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat ellátása
  • Áru összekészítése és adminisztrációja
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Targoncázás, raktározás területén szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség és jó állóképesség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Alsónémedi
  • Kétműszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Munkába járás több településről ingyenes céges busszal biztosított!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban hétköznapokon 17:00 óráig a +36 20/254-8411-es telefonszámon érdeklődhet!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: : BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb