www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1021730

Logisztikai partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Anyagmozgatás a raktár területén belül
  • Anyag-összekészítés, komissiózás
  • Készlet ellenőrzési feladatok ellátása

Elvárások:
  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Fizikai terhelhetőség, megbízhatóság

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás támogatás
  • Bejelentett munkaviszony

Előnyök:
  • Magasemelésű targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az email címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Páty

Egyéb információk:
Műszakrend: H-P 2 műszak