www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 432 napja lejárt

Naponta Kft. (Cerbona termékek gyártója) székesfehérvári üzemébe felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:

Feladatok:

  • Alapanyagok átvétele, szállítása, előírás szerinti tárolása
  • Áru összekészítése, komissiózása, készáru kezelése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Nagyfokú munkabíró képesség
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány
  • Minimum 1 éves gyakorlattal rendelkezik vezető állásos, vezető üléses targonca vezetésében

Előny:

  • Termelőüzemben szerzett több műszakos munkavégzés
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megfelelő teljesítmény esetén hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munka
  • Törvény szerinti útiköltség térítés
  • Mozgóbér rendszer alkalmazása

Fényképpel ellátott önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével  várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő