www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1019202
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Miskolci partnercégünk részére keresünk Targoncavezetőt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Áruösszekészítése,komissiózás,egyébraktárifeladatok
  • Targonca kezelése
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban
  • Áru összekészítése, komissiózás, egyéb raktári feladatok
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Csapatmunka
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány
  • Monotonitás tűrés
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • OKJ-s Targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)

Amit kínálunk:

  • Órabér alapú fizetés
  • Cafetéria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Dolgozói kedvezmények városszerte.

Várjuk jelentkezését honlapunkon történő Link megjelenítése útján.