www.cvonline.hu
Targoncavezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 1014913
lejárt

a Trenkwalder Kft. esztergomi autóipari beszállító Partnere számára új munkavállalókat keres az ország minden tájáról szálláslehetőséggel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kisebb-nagyobb karosszéria elemek gépi mozgatása
  • Üzemi rend fenntartása
  • Precíz, balesetmentes árumozgatás
  • Targoncatípusok: vezető állásos targonca, vezető üléses targonca (hagyományos), gyalogkíséretű targonca

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Szálláslehetőség biztosított
  • Régi típusú targoncavezetői engedélyek megújítását vállalja a Cég a próbaidő során történő megfelelés esetén
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • Teljesítmény-arányos bónuszrendszer
  • Munkaruha

Egyéb:

  • 3 műszakos vagy folyamatos munkarend

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.