www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1014091

Gázkeverék forgalmazásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba: Targoncavezető
Feladatok:

  • a kézi és konténeres palackmozgatás (rakodás) végzése a jogszabályi és vállalati szabályozások betartásával
  • üzemi belső palackmozgások dokumentálása
  • a kezelésére bízott targonca munkakezdés előtti ellenőrzése, minősítése, a dokumentációk folyamatos vezetése
  • az átvett targoncák állagának, tisztaságának a biztosítása
  • a konténerek ellenőrzése
  • a termelés és szállító gépjárművek kiszolgálása
  • üzemzavar esetén az Üzemzavar elhárítási Szabályzatban, a Gáz-és Tűzriadó Tervben részére előírtak teljesítése, kármegelőzésben, kárelhárításban való részvétel
  • felettese által jogszerűen kiadott egyéb utasítások végrehajtása

Elvárások:
  • minimum 1-2 éves targoncás munkatapasztalat
  • új OKJ-s targoncavezetői jogosítvány
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság

Juttatások:
  • fix alapbér
  • műszakpótlék
  • hosszú távú munkavégzés
  • céges busz Ecsédről a cég telephelyére

Előnyök:
  • hasonló cégnél szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével:

Munkavégzés helye:
  • Hort

Egyéb információk:
Munkaidő: 2 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00)

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Heves