www.cvonline.hu

Targoncavezető

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1014074

Gyáli partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:

  • Targoncavezetői feladatok ellátása
  • Beérkező áru leszedése és szakszerű elhelyezése a raktárban
  • Áru összekészítése, komissiózás, kamionok rakodása
  • RF kézi szkenner használata

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • OKJ targoncavezetői engedély(új típusú)
  • Jó munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Juttatások:
  • Határozatlan idejű (hosszú távú) szerződés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Barátságos munkakörnyezet

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre:

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest