www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1014017

Partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra,
Feladatok:

  • raktárba érkező nyersanyag kezelése
  • gyártósorok kiszolgálása, megrendelések összeállítása
  • targoncázás, komissiózás, egyéb raktári adminisztrációs feladatok
  • áru átvétele és összekészítése, pakolás, csomagolás, címkézés
  • késztermékek szakszerű mozgatása készáruraktárba
  • kapcsolattartás a csoportvezetőkkel illetve műszakvezetőkkel

Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324-es kóddal ellátott)
  • minimum 1-2 éves raktáros, targoncás munkatapasztalat
  • terhelhetőség és jó állóképesség
  • gyors munkavégzés

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok
  • egyéb juttatások
  • hosszú távú munkavégzés

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát

Egyéb információk:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió