www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.12.
Hirdetés azonosító: 1001690

Termelő partnervállalatunk miskolci gyáregységébe keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársakat.
Feladatok:

  • Beérkező anyagok kézi és gépi mozgatása,
  • Áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • Rakodás, áru összekészítés, komissiózás,
  • Anyagmozgatás a termelési területen,
  • Kiszállításra történő áru előkészítése,
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása,
  • A munkaterület tisztántartása.

Elvárások:
  • Vezetőüléses, vezetőállásos, ill. kézi gyalogkíséretű targoncavezetői engedély, OKJ bizonyítvány,
  • Anyagmozgatási, raktározási gyakorlat,
  • 2-3-4 műszakos munkarend vállalása (a termelési igények szerint),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Juttatások:
  • Béren kívüli juttatások (Cafetéria),
  • Modern munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődés lehetősége, képzések,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • A Miskolcra bejáróknak utazási költségtérítés vagy személyzeti autóbusz járat.

Előnyök:
  • SAP program ismerete előny.

  • Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc