www.cvonline.hu

Targoncavezető, vontatóvezető

Régió:

Győr-Moson-Sopron

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 712882
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal győri logisztikai partnerünk megbízásából keresünk targoncavezetőket.

Feladatok:

  • zárt térben elektromos targoncával, vontatóval történő anyagmozgatás
  • gyártáshoz szükséges anyagok mozgatása
  • termelés kiszolgálása
  • anyagmozgatás, komissiózás

Elvárások:

  • targoncavezetői jogosítvány: 3313, 3324, 3335, 3343, 3332 targoncák valamelyikére(folyamatban lévő is)
  • könnygépkezelő, nehézgépkezelő jogosítvány, más targoncára vonatkozó jogosítvány, esetén tanulmányi szerződéssel lehetséges a foglakozatatás
  • folyamatos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

  • érvényes erkölcsi bizonyítvány
  • autógyári tapasztalat

Amit kínálunk

  • br. 125 000-130 000 Ft/hó bérezés
  • cafetéria,
  • mozgóbér
  • utiköltség térítés
  • szállás támogatás

Személyes adatok feltöltésével a Link megjelenítése oldalon Link megjelenítéseútján.