www.cvonline.hu

Targoncavezető-Vontatóvezető - Győr (Ref.szám: OE-890)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.03.17.
Hirdetés azonosító: 763730

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai bizonyítvány
  • OKJ Targoncavezető / Könnyűgépkezelő/ Raktáros bizonyítvány
  • Sárga, új típusú, "A" sorszámmal kezdődő jogosítvány 3313 Vezetőállásos és 3324 Vezető üléses géptípusokra
  • Raktározásban szerzett tapasztakat
  • Műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Vontatóvezetés
  • Targoncavezetés
  • Raktári feladatok ellátása
  • Egyéb kapcsolódó tevékenységek elvégzése

Munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Étkezési utalvány / Cafetéria rendszer
  • Helyi, helyközi bérlettámogatás
  • Szállás biztosítása a vidéki munkavállalók számára

Munkavégzés helye:

Győr vagy Dunakiliti

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft Megbízójának egy német cégcsoport győri telephelyére keres főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Személyesen pedig az ügyfélszolgálati irodánkban kérhet bővebb felvilágosítást: Győr, Attila utca 6.

A részletekről érdeklődni lehet Ollári Evelinnél a 20/331-18-01-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő