www.cvonline.hu

Targoncavezető Tolna megye Ref. 802

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.07.
Hirdetés azonosító: 866126
lejárt

Multinacionális, műtrágya gyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Targoncavezető

Feladatok:

  • Műtrágya csomagolás, árukezelés (beszállítás, kiadás, lerakás, felrakás)
  • Területén rend és a tisztaság fenntartása
  • A megrendelők számára a kiszállítandó anyagok időre történő elő-illetve összekészítése
  • Induló szállítmányok összekészítése és csomagolása
  • Telephely vezető távollétében annak helyettesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Könnyűgépkezelői OKJ-s bizonyítvány
  • Középfokú végzettség
  • Szállítmányozás, -raktár, - logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott,ambiciózus, dinamikus személyiség
  • Előny: Rakodógép-kezelői OKJ-s bizonyítványt előnyként értékeljük

A munkavégzés helye:

  • Tolna megye-Nagydorog

Megbízónk ajánlata:

  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű multinacionális cégcsoport
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Csapatszellem
  • Színvonalas munkakörnyezet

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy a tárgymezőben tüntesse fel a pozíció nevét, és a hozzá tartozó referenciaszámot is.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu