www.cvonline.hu

Targoncavezető (Területi logisztikus)

  • A hirdetés 203 napja lejárt

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Feladatok:

  • áruk azonosítása, mennyiségi átvétele, regisztrálása a nyilvántartó rendszerben
  • anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása
  • áruk egységeken belüli és kívüli (egymás közti) szállítása
  • targoncák vezetése, működtetése

Elvárások:

  • 8 általános osztály elvégzése
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Érvényes OKJ targoncavezetői jogosítvány

Előny:

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Helyek Vasvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő