Ugrás a tartalomra

Targoncavezető - Tatabánya (Referenciaszám: IV - 1972)

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ-s targoncavezetői, nehézgépkezelői, vagy könnyűgépkezelői engedély (3324 - vezetőüléses és 3313 - vezetőállásos)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Orvosi alkalmasság
  • Teszten, interjún való megfelelés

Előny:

  • Termelési anyagmozgatásban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Termelésben történő anyagmozgatás, targoncával és kézi erővel

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria rendszer
  • Teljesítménytől függően havi mozgóbér

A munkavégzés helye:
Tatabánya - Oroszlány- Ipari Park

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el pályázatát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó IV-1972-es referenciaszámot!

(Munkaerő- kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.;NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
OKJ képesítés

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása