www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (SZIGETSZENTMIKLÓS)

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 734164

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Szigetszentmiklósi Logisztikai központunkba munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kínált pozíció:

Feladat

  • beérkező raklapok elrámolása és tárhelyek feltöltése áruval  - hűtött (4°C) és        száraz (18-20°C) területeken egyaránt
  • komissiózó munkatársak munkájának támogatása
  • raktári tisztaság és rend fenntartása
  • munkavégzés Jungheinrich elektromos targoncával

 Elvárás

  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság
  • megbízhatóság, pontosság
  • képesség az önálló és a csapatban történő munkavégzésre
  • targoncás jogosítvány (OKJ megújítás megoldható helyben)

 Amit kínálunk

  • stabil munkahely Európa egyik legsikeresebb multinacionális vállalatánál
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • rövid betanulást követően saját felelősségi terület átvétele
  • perc alapú munkaidő rögzítés
  • versenyképes jövedelem, hűtőházi munka esetén bérpótlék
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás nettó 17.174 Ft értékben (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány nettó 8.000 Ft értékben (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatás)

 Jelentkezni lehet:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük látogasson el honlapunkra és töltse ki online jelentkezési lapunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja