www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ (SZIGETSZENTMIKLÓS)

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 203640

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Szigetszentmiklósi Logisztikai központunkba munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kínált pozíció:

TARGONCAVEZETŐ "Magasemelésű" (SZIGETSZENTMIKLÓS)

Feladat

  • beérkező raklapok elhelyezése a logisztikai központban
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel

 Elvárás

  • fizikai terhelhetőség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • targoncavezetői jogosítvány

 Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • étkezési hozzájárulás(belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • 100 %-os utazási támogatás
  • stabil háttér
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban

 Jelentkezni lehet:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük látogasson el honlapunkra és töltse ki online jelentkezési lapunkat, vagy küldje el pályázatát az alábbi címek egyikére:

E-mail cím megjelenítése

Lidl Magyarország Bt., Személyzeti Osztály, 1037 Budapest Rádl árok 6.

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja