www.cvonline.hu

Targoncavezető (részmunkaidős)

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 791327
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnercégünk részére keresünk új targoncavezető munkatársat hosszú távra, részmunkaidős pozícióba, másodállásba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban, részmunkaidőben.
  • Munkavégzés helye: Budapest, Ferihegy I.
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig  6:00-10:00

Elvárások:

  • Gázüzemű és elektromos targoncás jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • reptéri belépőkártya

Önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!