www.cvonline.hu

Targoncavezető (Ref.szám: Vp-1120)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.16.
Hirdetés azonosító: 898665

Feladatok:

  • Targoncavezetés
  • Raktárosi feladatok ellátása
  • Rendelés leadása

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezetői bizonyítvány
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Három műszakos munkarendbe!

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Étkezési utalvány
  • Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi Megbízója részére toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Vp-1120-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Szakáll-Fazekas Edinánál és Farkas Violánál a +36 20 92 92430-as mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 8200 Veszprém, Ady E. u. 3. szám alatt található.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő