www.cvonline.hu

Targoncavezető (Referenciaszám: RE-835)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2015.02.04.
Hirdetés azonosító: 786627

Elvárások:

  • OKJ-s (Targoncavezetői, Könnyű- vagy nehézgépkezelői) szakképesítés
  • Több éves targoncavezetői rutin
  • Három műszakos munkarend vállalása!
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés, pontosság

Előny:

  • Vezetőüléses (3324) vagy vezetőállásos (3313) gépkezelői jogosítvány vagy elektromos villástargonca, ill. vontató és szállító targonca jogosítvány

Feladatok:

  • Kanban ládák összekészítése, vonatra helyezése, alkatrészek beszállítása, gyártósorokhoz vontatása, a gyártósorok kiszolgálása,
  • A gyártóterületen tárolt félkész-, és késztermékek kiszállítása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés (alapórabér + műszakpótlékok + jelenléti bónusz)
  • Étkezési hozzájárulás, valamint cafeteria a próbaidő elteltével
  • Ingyenes céges buszjáratok többek között az alábbi települések érintésével:

 Bakonyszombathely, Bakonysárkány, Bodajk, Csákvár, Csesznek, Csókakő, Dudar, Inota, Jásd, Kisbér, Komárom, Környe, Mecsér, Nagyigmánd, Oroszlány, Súr, Székesfehérvár, Tatabánya, Várpalota, Zirc, stb.

  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat akár azonnali kezdési lehetőséggel.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el önéletrajzát és bizonyítvány másolatait az alábbiak közül Önhöz legközelebbi ügyfélszolgálati irodánkhoz személyesen vagy e-mail-ben az E-mail cím megjelenítéseemail címre!

A buszmenetrend további állomáshelyeiről, valamint az álláslehetőség egyéb részleteiről érdeklődhet telefonon Rojkó Eszternél a 20/278-56-61-es mobilszámon vagy személyesen a lent feltüntetett ügyfélszolgálati irodák kapcsolattartóinál!

  • Tatabányai ügyfélszolgálati iroda: 2800 Tatabánya, Béla király körtér 66. E-mail: E-mail cím megjelenítése. Kapcsolattartó: Illyés Vivien, Mobil: 20-331-2055.
  • Székesfehérvári ügyfélszolgálati iroda: 8000 Székesfehérvár, Piac tér 8. E-mail: E-mail cím megjelenítése. Kapcsolattartó: Gyevnár Kata Mobil: 20-967-3093.

Kérjük, hogy e-mail-es jelentkezés esetén a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-835-ös referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő