www.cvonline.hu
Targoncavezető (Referenciaszám: PJ3470)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.17.
Jelentkezési határidő: 2015.04.23.
Hirdetés azonosító: 919259
lejárt

Miskolci multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Targoncavezető

Feladatok:
- Raktárosi feladatok ellátása
- Napi adminisztráció elvégezése
- Targoncával történő anyagmozgatás, rakodás

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség

- Targoncavezetői engedély
- Alapszintű számítógépes ismeretek
- Megbízhatóság, önállóság

Előny:
- Szakmunkás végzettség

- Targoncavezetői engedély 5 tonna felett
- Nagy hosszúságú anyagok rakodásában szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, biztos háttér
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes juttatások

Munkavégzés helye:
- Miskolc

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Gönczi Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám:4376-4./2003, 07-0006-06.