www.cvonline.hu
Targoncavezető (Referenciaszám: PJ2612)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.12.08.
Jelentkezési határidő: 2014.02.01.
Hirdetés azonosító: 713199
lejárt

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe

Targoncavezető

Feladatok:
- Anyagmozgatás targoncával
- A zavartalan anyagellátás biztosítása
- Egyéb raktározási feladatok ellátása

Elvárások:
- Targoncavezetői jogosítvány
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Több műszakos munkarend vállalása
- Napi szintű utazás vállalása céges buszjárattal (Székesfehérvár, Mór, Kisbér, Győr útvonalon)

Amit megbízónk kínál:
- Hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel
- Versenyképes bérezés
- Széleskörű juttatási csomag
- Munkába járás teljesen ingyenes biztosítása vállalati buszjáratokkal

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát másolatát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Sebestyén Melinda kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációs lapot válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.