www.cvonline.hu

Targoncavezető Ref.511

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.05.24.
Hirdetés azonosító: 640424
lejárt

Azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk Győrbe

Targoncavezető pozícióba

Ref. 511

Elvárások, tapasztalatok:

  • Érvényes gépkezelői képesítés (régi vagy új típusú targoncás bizonyítvány)
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány (sikeres felvételi esetén szükséges kiváltani)

A munkakör legfőbb célja:

  • Az anyagellátás biztosítása, anyagmozgatás targonca használatával.

A munkakörhöz tartozó legfontosabb tevékenység:

  • Anyagmozgatás, a raktári és gyártási munkafolyamatok biztosítása
  • A munkavégzéshez használt gépek, berendezések biztonsági ellenőrzése és üzemeltetése
  • A kezelt anyagok, göngyölegek biztonságos mozgatása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • A munkaterület rendjének biztosítása
  • Hulladékkezelés

További információk:

  • Munkakezdés várható ideje: azonnal
  • Munkavégzés helye: Audi G80 csarnok
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 2 műszakban/8 óra (délelőtt-délután)

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiemelt bérezés, műszakpótlékok
  • Bejárás támogatása vagy szállás biztosítása a távol lakók számára
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Átképzés biztosítása régit ípusú targoncás bizonyítvány megléte esetén

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az oneletrajz@dologido.hu e-mail címre. Az e-mail tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét, valamint a referenciaszámát.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu